Origami TL142507
Leather Tote
Trustpilot
TL142507 Trustpilot stars 8 Отзывы
Notify me the availability Thank you. We'll send an e-mail when the item becomes available
I have read and accept the Privacy Policy
Email address is not valid
  • Gift Wrap + Персонализация
decimal Imperial Imperial decimal
  • - 33.00 x 24.00 x 13.50 cm 12.99 x 9.45 x 5.31 inch
  • - Weight: 0.78 Kg - Weight: 1.72 Lbs
  • - Handle drop (max): 10.80 cm
  • - Handle drop (max): 4.25 inch
  • - Shoulder belt length (max): 117.00 cm
  • - Shoulder belt length (max): 46.06 inch
  • - Shoulder belt length (min): 60.50 cm
  • - Shoulder belt length (min): 23.82 inch